dobór siodła w systemie

idmatch

Spędzasz wiele kilometrów na siodełku, a tyłek boli? Kiedyś mówili że kolarstwo musi boleć. Prawdopodobnie jazda na rowerze z zaciśniętymi zębami to żaden wyczyn. Przyjdź do Mobike, zrób pomiar, wypożycz siodełko i przekonaj się, że jazda może być z pewnością przyjemna i bezbolesna.

Co to jest id match?

Garść informacji

Nowy, rewolucyjny system dopasowania siodeł Selle Italia dostępny w Mobike serwis jest bezsprzecznie najlepszym dostępnym systemem doboru siodeł w przystępnej cenie. Dlatego zapomnij o bólu podczas jazdy, o kupowaniu siodełek w ciemno, wydając przy tym nie małe pieniądze. Teraz każdy może skorzystać z tego prostego, a zarazem bardzo skutecznego systemu dopasowania siodła do anatomii ciała, stylu jazdy i budżetu jakim dysponuje na ten cel.

Niepożądane dolegliwości?

Niegdyś uważano, że jazda na rowerze ma swoje skutki uboczne w postaci różnych dolegliwości i jest to nieodłącznym elementem kolarstwa, dlatego dzięki systemom opracowanym przez specjalistów jak IdMatch posiadamy prostą i skuteczną metodę do walki z dyskomfortem. 

W związku ze źle dobranym siodłem pojawiają się dyskomfort, ucisk kości kulszowych, drętwienie nóg, bóle kręgosłupa itp. Dlatego tak wiele osób potrafi zniechęcić się do jazdy po krótkim czasie. Niewątpliwie nasz organizm wysyła sygnały, że coś mu szkodzi.

Siodła Selle Italia w systemie idmatch bezsprzecznie dedykowane są dla każdego rowerzysty, jeżdżącego zarówno długie dystanse na rowerze szosowym, pokonującego górskie szlaki na rowerze górskim, uprawiającego turystykę rowerową, jak też przemieszczającego się na rowerze miejskim.

Szczegóły dotyczące pomiaru IDMATCH

Poniższa grafika przedstawia jeszcze bardziej czytelnie w jaki sposób przebiega pomiar:

Wypożyczenie siodła

W związku z dokonanym pomiarem otrzymujesz wynik określający, które siodło jest dla Ciebie odpowiednie (np. L2). Następnie możesz wypożyczyć siodełko testowe na 3 lub 5 dni, aby sprawdzić podczas jazdy, czy wybrany model jest właściwie dopasowany. W rezultacie wybrane siodełko możesz zamówić bezpośrednio w Mobike, otrzymasz cenę i informację o dostępności oraz czasie realizacji zamówienia.

Niewątpliwie odpowiednie ustawienie wysokości siodełka i stopnia nachylenia do wzrostu i pozycji na rowerze ma ogromne znaczenie. Dlatego jeśli te parametry są źle dobrane, wówczas najwygodniejsze siodełko może się okazać dla Ciebie niewłaściwe. W związku z tym możesz skorzystać również z montażu siodełka na miejscu i właściwego wypozycjonowania go na swoim rowerze.

Ile to kosztuje?

Wykonanie badania to koszt 30 zł. Godne uwagi jest tutaj dopełnienie całego procesu. Dlatego jeśli zdecydujesz się na wypożyczenie siodła to badanie jest bezpłatne. Wypożyczenie siodła na 3 dni kosztuje 50 zł lub na 5 dni 80 zł, plus kaucja zwrotna 350 zł (kaucja przyjmowana tylko w formie gotówki). Po przekroczeniu terminu wypożyczenia, zostaje naliczona opłata za kolejne 3 dni w wysokości 50 zł. 

Z pewnością istotny jest montaż i prawidłowe ustawienie wypożyczonego siodła w Twoim rowerze z weryfikacją wysokości. Niewątpliwie to ważny aspekt całego procesu, dający jeszcze lepszy finalny rezultat. Jeśli zdecydujesz się na tą usługę, koszt to jedyne 50 zł.

Podsumowując – cały proces jest szybki i skuteczny. Zapraszam do MOBIKE.

PRZYJDŹ I WYPRÓBUJ NASZ SERWIS

zAWSZE NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ZA PRZYSTĘPNĄ CENĘ

LOGO3

Adres:

Mobike sp. z o.o.
Brzeźce, ul. Polna 8B
26-800 Białobrzegi
tel. 505 287 286

Media:

© 2022 MOBIKE Sp. z o.o.