System wspomagania

BOSCH EBIKE

Ebike system to zdecydowanie niezawodne wspomaganie rowerów. Nowoczesne technologie gwarantowane przez firmę Bosch to przede wszystkim jakość, intuicyjność oraz niezawodność. W przeciwieństwie do innych systemów wspomagania, Bosch zapewnia prawdopodobnie najlepsze osiągi, łatwość obsługi,
a także stałe wsparcie techniczne.

Od ponad dekady Bosch niewątpliwie oferuje innowacyjne systemy napędowe eBike, o wyjątkowej wydajności, jakości i funkcjonalności. Bosch eBike jest w pełni zintegrowany i zawsze aktualny dzięki regularnym aktualizacjom oprogramowania.

Nagradzane silniki, wydajne akumulatory, nowoczesne wyświetlacze, a także niezawodne jednostki sterujące i nowa aplikacja eBike Flow zapewniają pełną personalizację. Podsumowując – czy jest to elektryczny rower górski, hybrydowy eBike, miejski eBike czy eBike cargo, w rzeczywistości każde rozwiązanie ma służyć właściwemu przeznaczeniu. 

MOBIKE autoryzowanym serwisem rowerów na systemach wspomagania firmy Bosch.

Jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym serwisem systemów wspomagania Bosch. Dlatego dbamy o Twój rower zgodnie z zaleceniami producenta. Oczywiście odwiedzając Mobike Serwis, zapewniasz swojemu e-bike’owi bezawaryjną pracę i długą żywotność.

Przede wszystkim jednak ważne jest regularne wykonywanie przeglądów mechanicznych, aktualizacji oprogramowania i kontroli pojemności baterii. Na koniec otrzymujesz wydruk raportu, pokazujący w rzeczywistości jak Twój rower jest eksploatowany.

Jeśli chcesz otrzymać fachową obsługę, zdecydowanie odwiedź nasz serwis. Możesz również wymontować i przysłać do nas wybrany komponent tj. wyświetlacz, baterię lub silnik w celu diagnostyki, aktualizacji oprogramowania lub naprawy.

Nasza oferta obejmuje:
– diagnostykę, aktualizację i konfigurację podzespołów
– naprawę lub wymianę silników
– porady związane z obsługą
– wymianę komponentów
– przegląd połączeń elektrycznych
– diagnostykę i pomiar pojemności akumulatora
– przygotowanie baterii do okresu zimowego
– ocena roszczeń gwarancyjnych akumulatora

Nasza oferta zdecydowanie nie obejmuje:
– regeneracji i napraw baterii – bateria uszkodzona wg. Boscha podlega wymianie, nie generujemy „złomów” zagrażających życiu;
– zdalnej interpretacji kodu błędów – każdy kod błędu ma wieloraką interpretację i wymaga analizy;
– sprzedaży części zdalnie (nie jesteśmy sklepem) –  części mamy od ręki lub ściągamy, pod warunkiem dokonania serwisu u nas;
– instalacji speed-boxów – niezgodne z prawem o ruchu drogowym, zużywa zdecydowanie szybciej baterię i silnik, tracisz gwarancję;

Masz problem, odwiedź serwis z rowerem, którego problem dotyczy. 

Profesjonalna diagnostyka roweru ze wspomaganiem jest tak naprawdę równie ważna, co przegląd mechaniczny.

Po pierwsze uzyskujemy informację na temat trzech komponentów – wyświetlacza, silnika i baterii. Po drugie istotna jest regularna aktualizacja Twojego systemu wspomagania. Po trzecie można wychwycić kody błędów generowane przez system i szybko im zaradzić.
Na koniec każdy klient otrzymuje wydruk pełnego raportu z diagnostyki oraz ewentualnej aktualizacji.

Raport jest przydatny niewątpliwie podczas zakupu używanego roweru. Nie kupuj kota w worku, dlatego przywieź go do serwisu.

Diagnostyka systemu – 140 zł

Twoja bateria jako źródło prądu, jest zdecydowanie najważniejszym elementem wspomagania. Jej sprawność i pojemność warunkuje właściwe osiągi. Dlatego warto co jakiś czas zrobić w naszym serwisie test pojemności baterii, dzięki któremu otrzymujesz informacje o faktycznej pojemności baterii, oraz parametry działania z okresu jej eksploatacji.

Poza tym równie ważne jest  przygotowanie baterii do okresu zimowego poprzez jej kontrolowane rozładowanie do właściwego poziomu.

W rezultacie każdy klient otrzymuje wydruk pełnego raportu z testu baterii.

Test pojemności baterii – 140 zł

Teraz w Mobike serwis dokonujemy napraw i modernizacji poszczególnych komponentów. Stąd warto odwiedzać regularnie serwis, przede wszystkim dostaniesz garść fachowych informacji i porad. Także dlatego warto zapytać choćby o większą baterię, nowszy wyświetlacz i inne rozwiązania ulepszające Twój ebike.

Jednocześnie w Mobike serwis nie instalujemy wszelkiego rodzaju speed boxów, zakłócających prawidłową pracę systemów wspomagania.

Pamiętaj! Twój rower może się poruszać po drogach publicznych w trybie wspomagania do 25 km/h. To przede wszystkim Twoja legalność i bezpieczeństwo.

ASYSTENT ZASIĘGU

Symulator zużycia baterii

Godnym uwagi  jest tzw. asystent zasięgu, pomagającym obliczyć zasięg podróży na rowerze elektrycznym, tak naprawdę zilustrowane są różne kryteria, takie jak pojemność baterii, tryb jazdy, rodzaj terenu, warunki pogodowe, indywidualne predyspozycje rowerzysty i jego waga. Kliknij w obraz aby otworzyć program.

 

KILKA CENNYCH RAD

PRZYJDŹ I WYPRÓBUJ NASZ SERWIS

zAWSZE NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ZA PRZYSTĘPNĄ CENĘ

LOGO3

Adres:

Mobike sp. z o.o.
Brzeźce, ul. Polna 8B
26-800 Białobrzegi
tel. 505 287 286

Media:

© 2024 MOBIKE Sp. z o.o.