MOBIKE AUTORYZOWANYM SERWISEM

BOSCH EBIKE

Ebike system to przede wszystkim niezawodne wspomaganie rowerów. Jakość, intuicyjność oraz nowoczesne technologie zapewniają rowerom na tych systemach świetne osiągi, łatwość obsługi, jak również stałe wsparcie techniczne.

Czym właściwie jest ebike?

Garść informacji

Rower elektryczny determinuje nasze zachowania związane z mobilnością i jest jednym z najbardziej zrównoważonych i najzdrowszych środków transportu naszych czasów. Od ponad dekady Bosch oferuje innowacyjne systemy napędowe eBike o wyjątkowej wydajności i jakości.

Inteligentny system, nowa generacja systemów Bosch eBike Systems, jest w pełni zintegrowana i zawsze aktualna dzięki regularnym upgrade’om oprogramowania. Nagradzane silniki, wysoce wydajne akumulatory, nowoczesne wyświetlacze i jednostki sterujące, a także nowa aplikacja eBike Flow zapewniają spersonalizowane wrażenia, niezależnie od tego, czy jest to elektryczny rower górski, hybrydowy eBike, miejski eBike czy eBike cargo. 

Więcej informacji na temat oferty Bosch ebike system znajdziesz na stronie: www.bosch-ebike.com

MOBIKE autoryzowanym serwisem Bosch Ebike.

Jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym serwisem systemów wspomagania Bosch, przede wszystkim dbamy o Twój rower zgodnie z zaleceniami producenta.

Nasza oferta obejmuje:
– diagnostykę, aktualizację i konfigurację podzespołów
– naprawę jednostek napędowych
– porady związane z obsługą
– wymianę zepsutych komponentów
– przegląd połączeń elektrycznych

Obsługujemy zarówno starsze jak i nowsze systemy wspomagania.

Ciekawym rozwiązaniem dla wszystkich jest tzw. asystent zasięgu, który pomaga obliczyć zasięg podróży na rowerze elektrycznym, biorąc pod uwagę różne kryteria, takie jak pojemność baterii, tryb jazdy, rodzaj terenu, warunki pogodowe, indywidualne predyspozycje rowerzysty i jego waga:

Klinkij obraz aby uruchomić program,

KILKA CENNYCH RAD

PRZYJDŹ I WYPRÓBUJ NASZ SERWIS

zAWSZE NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ZA PRZYSTĘPNĄ CENĘ

LOGO3

Adres:

Mobike sp. z o.o.
Brzeźce, ul. Polna 8B
26-800 Białobrzegi
tel. 505 287 286

Media:

© 2022 MOBIKE Sp. z o.o.